Informacje o Firmie

BOM-7 Sp. z o.o. jest obecnie największą firmą z branży zarządzania i administrowania nieruchomościami w naszym regionie.

Swoją działalność rozpoczęliśmy na początku września 1997 będąc w tamtym okresie pionierską spółką tego typu na rynku.

Zarządzamy wieloma budynkami w naszym mieście - zarówno w centrum, jak i na peryferiach. Naszą specjalnością jest obsługa Wspólnot Mieszkaniowych.

Wysokie kwalifikacje naszej kadry - wciąż podnoszone podczas różnego rodzaju szkoleń - oraz nieustanny wzrost jakości naszych usług sprawiły, że staliśmy się wzorem do naśladowania dla wielu powstających w tamtym okresie spółek.

Rosnąca liczba podmiotów oferujących podobne usługi przyczyniła się do wzrostu wymagań, jakie stawiane są Zarządcom i Administratorom nieruchomości.

Wśród tak licznej konkurencji wyróżniamy się zarówno tym, że doskonale wywiązujemy się z podjętych zadań, jak i tym, że z roku na rok coraz większa liczba ludzi postanawia nam zaufać. W kontaktach z Klientami stawiamy na profesjonalizm i wygodę Klienta oferując jednocześnie przystępne ceny.

Powyższe czynniki oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jesteśmy prężnie działającą i rozwijającą się firmą oferującą szeroki wachlarz usług. O szczegółach naszej działalności możecie państwo przeczytać w dziale „Oferta”.